Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Iłży

Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka

Utworzono dnia 21.06.2024

Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka

W pierwszym dniu Iłżeckich Dni Kultury w Iłży  7 czerwca 2024r -  M-GOPS w Iłży wraz z GKRPA w Iłży miał przyjemność w ramach projektu "ALTERNATYWNE I WOLNE OD UZALEŻNIEŃ FORMY SPĘDZANIA CZASU” zorganizować Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka na terenie Miejsko – Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji "Przystań” w Iłży.

Festyn zorganizowany został dla dzieci przedszkolnych oraz młodzieży ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z naszej gminy o charakterze kulturalno – sportowym. Zabawę uatrakcyjniali animatorzy z Centrum Elitarnej Edukacji w Iłży. Dzieci i młodzież chętnie uczestniczyli w licznych konkursach, układach tanecznych, zabawa z chustą Klanza. Najmłodsi milusińscy  spędzali czas na  kreatywnych warsztatach wyrobów glinianych oraz rozwijali zdolności malowania palcami i dłońmi. Korzystali z malowania twarzy oraz ciała. Dodatkową atrakcją, która cieszyła się dużym zainteresowaniem była zabawa z bańkami mydlanymi.

Dzięki wsparciu GKRPA w Iłży oraz TOP Market Publima wszystkie dzieci uczestniczące w festynie mogły miło spędzić czas przy poczęstunku zajadając ciepłe kiełbaski i słodkości.

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację działań profilaktycznych na rzecz dzieci i młodzieży z naszej Gminy. 

Dzięki Państwa pomocy możemy zadbać o integrację oraz wspaniałą zabawę naszych milusińskich. 

Dla pracowników MGOPS największą satysfakcją był uśmiech widniejący na twarzach wszystkich dzieci, który jest naszą motywacją do podejmowania dalszych działań.

 

 

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.
Janusz Korczak
 


    

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek
                       800-1600
Wtorek                       730- 1530
Środa                       730- 1530
Czwartek                       730- 1530
Piątek                       730- 1530  


Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Lipiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.